Konkurs plastyczny Muzeum Prezentuje! Edycja VI

Opublikowane dn. 22-02-2023
Muzeum prezentuje - grafika lead

Po raz szósty zapraszamy uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu krasnostawskiego do udziału w konkursie plastycznym Muzeum Prezentuje!

Konkurs rozpoczyna się 24 lutego 2023 roku, a prace składać można do 24 marca 2023 roku. Finał odbędzie się maksymalnie 14 kwietnia 2023 roku, w formie stacjonarnej w siedzibie Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie. Tegoroczne zadanie konkursowe polega na zainspirowaniu się twórczością Antoniego Teslara prezentowaną na ubiegłorocznej wystawie „Antoni Telsar – Miejsca” w Muzeum Regionalnym w Krasnymstawie.

Katalog wystawy do wglądu online:

Zadaniem uczestnika konkursu jest stworzenie pejzażu krasnostawskiego na wzór tych tworzonych przez Teslara podczas jego pobytu w Krasnymstawie. Projekt powinien zostać wykonany ręcznie w dowolnej plastycznej technice dwuwymiarowej na formacie A3.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych klas I – VIII z terenu powiatu krasnostawskiego.

Dokumenty konkursowe do pobrania:

Ikona pdfRegulamin konkursu "Muzeum Prezentuje" - VI edycja, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [296.86 KB]

Ikona pdfZgoda na przetwarzanie danych osobowych i wizerunku, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [323.67 KB]

Muzeum prezentuje - plakat konkursu