Kraszczady w TVP3 Lublin

Opublikowane dn. 15-07-2021
Kraszczady w TVP3 Lublin

W czerwcu br. TVP3 Lublin wyemitowała zamówiony przez Muzeum Regionalne w Krasnymstawie obszerny blok informacyjny o malowniczej części Powiatu Krasnostawskiego obejmującej Kraszczady oraz Skierbieszowski Park Krajobrazowy.

Do studia, które zorganizowano w pobliżu leśniczówki Niemienice przybyło kilkunastu zaproszonych gości, którzy rozmawiali między innymi o bogactwie przyrodniczym, kulturze i historii tego regionu. Opowiadali o pszczelarstwie, trasach pieszych, rowerowych i konnych, a także zapraszali do odwiedzenia krasnostawskiego muzeum.

Przedsięwzięcie to zostało sfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego przy współpracy z Nadleśnictwem Krasnystaw oraz członkami Polskiego Towarzystwa Leśnego.

Zapraszamy do obejrzenia zarchiwizowanego materiału TVP3 Lublin, który jest dostępny pod linkiem: